Appetita sponsorem szóstej edycji TOP CHEF – Portal PR - 24PR
Appetita sponsorem szóstej edycji TOP CHEF

25.02.2016 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Przed nami kolejna edycja najbardziej emocjonującego kulinarnego show na świecie – TOP CHEF. Od 2 marca w każdą środę o godzinie 20.40 na antenie Telewizji Polsat, szefowie kuchni będą mierzyć się z kolejnymi kulinarnymi wyzwaniami. W przygotowaniu wyjątkowych potraw pomogą im aromatyczne zioła i przyprawy marki Appetita – sponsora programu.

logotyp Appetita (003)

Najwyższa jakość dla profesjonalistów

Uczestnicy programu swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Polsce i za granicą. By zaserwowane przez nich dania zachwyciły wymagające jury, muszą być one przygotowane z najlepszych składników. Oryginalne, egzotyczne owoce, warzywa, mięsa i sery – tych produktów w Top Chef’ie pewnością nie zabraknie. Zioła i przyprawy z szerokiego portfolio Appetity, która po raz kolejny jest sponsorem programu, dopełnią smak przygotowanych przez szefów dań. Appetita towarzyszyć będzie uczestnikom podczas wszystkich etapów programu.
Marka konsekwentnie stawia na obecność w znanych i prestiżowych programach kulinarnych. Inspiruje miliony widzów do odkrywania nowych smaków, aromatów i sięgania po produkty, których wcześniej nie używali w kuchni.

Kulinarne emocje na ekranie

Szefowie kuchni staną do rywalizacji o nagrodę główną – tytuł Top Chefa i 100 tys. złotych. Ich zaciętą rywalizację obserwować będzie profesjonalne i surowe jury. Przy stole jurorskim ponownie zasiądą: Ewa Wachowicz, Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz w roli przewodniczącego – Wojciech Modest Amaro. Jakie zaskakujące konkurencje przygotowali dla uczestników jurorzy? Który z szefów kuchni jako pierwszy będzie musiał spakować swoje noże i opuścić program, a kto zachwyci jury swoją wiedzą i umiejętnościami? Po jakie przyprawy i zioła marki Appetita sięgną uczestnicy, by wyczarować wspaniałe potrawy? O tym widzowie show Top Chef przekonają się już niebawem!

Start: 2 marca
Emisja: 20.40, telewizja POLSAT

Appetita to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek przyprawowych w naszym kraju. Appetita, zgodnie ze swoim hasłem – Uwodzi aromatem. Czerpie inspiracje ze źródeł – z natury, nadając potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty marki wyróżnia fioletowa kolorystyka. Jej portfolio obejmuje aromatyczne zioła, przyprawy jednorodne oraz skomponowane według autorskich receptur mieszanki przyprawowe. Ofertę uzupełnia linia dodatków cukierniczych Domowe Sekrety.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.