Cartoon Network od lutego z nowym serialem „Superciapy” – Portal PR - 24PR
Cartoon Network od lutego z nowym serialem „Superciapy”

03.02.2016 Kategoria: Dziecko, media. Autor: admin

Jak grupa nastolatków godzi szkołę i codzienne życie z ratowaniem świata przed atakami kosmicznych wirusów? Tego dowiedzą się widzowie, śledząc perypetie bohaterów nowego serialu „Superciapy”, którego premiera już 8 lutego o g. 15.10. na antenie Cartoon Network.

Superciapy_Cartoon_Network (00000003)
Czwórka głównych bohaterów nowego serialu „Superciapy”: Kevin, Tyler, Łebska i Raluch to paczka niezdarnych i mocno zakręconych szkolnych przyjaciół, którzy stają przed niełatwym wyzwaniem. Oprócz codziennej nauki w szkole i zmagania się z problemami dorastania, mają jeszcze jedno bardzo ważne zadanie – muszą pokonać okrutne wirusy, dążące do zniszczenia wszystkiego, co napotkają na swojej drodze. Serial opowiada historię ich niecodziennych przygód, przy okazji których wykorzystują swoje supermoce.

„Superciapy” stworzył Scott Fellows, twórca „Johnny’ego Test’a”. Nowy serial będzie można oglądać już od 8 lutego na kanale Cartoon Network od poniedziałku do piątku o godz. 15.10.

O Turner International
Turner International odpowiada za wersje takich czołowych marek Turner jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner. Turner odpowiada za 38 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu Time Warner.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.