DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ! SŁYNNY BOB BUDOWNICZY™ WRACA NA EKRANY – Portal PR - 24PR
DAMY RADĘ? TAK, DAMY RADĘ! SŁYNNY BOB BUDOWNICZY™ WRACA NA EKRANY

08.02.2016 Kategoria: Dziecko. Autor: admin

Chwytaj swój pas z narzędziami i dołącz do Boba Budowniczego™ i jego drużyny! Główny konstruktor Naprawkowa i Sprężynowa powraca do akcji na ekranie kanału MiniMini+, by ponownie motywować najmłodszych do kreatywnego działania poprzez nowe, ekscytujące przygody!

Bob_budowniczy (00000003)

Bob Budowniczy™, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od ponad 16 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich konstrukcji. A teraz wraca na ekrany w nowej odsłonie! Bob przyjmuje do drużyny nowych członków i zaprasza swych fanów na jeszcze ciekawsze i bardziej ekscytujące przygody. Bohaterowie zyskali bardziej nowoczesny wygląd, ale wciąż przekazują najmłodszym jedne z najważniejszych, uniwersalnych wartości takie jak przyjaźń, pracowitość i wytrwałość. Przez fascynujące przygody udowadniają, że pozytywne myślenie
i praca zespołowa pozwalają osiągnąć wszystko!

Bob jest głównym budowniczym Naprawkowa oraz Sprężynowa i nie boi się żadnego zadania. Pracując ze swoimi oddanymi pomocnikami – współpracowniczką Martą, praktykantem budowlanym Leo oraz drużyną maszyn, Bob zawsze z chęcią pomaga mieszkańcom. Ciężko pracuje, aby każdy zlecony mu projekt doprowadzić do końca. Pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania
i możemy osiągnąć wszystko, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujemy.

Plac budowy Boba to dla dzieci prawdziwa inspiracja. Kibicując bohaterom w realizowaniu kolejnych zadań, najmłodsi pragną tworzyć swoje własne konstrukcje w ramach napędzanej wyobraźnią zabawy. Maluchy zaczynają poznawać prawa i zasady z rożnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Historie przedstawiane w tej bajce to także lekcja prawdziwej przyjaźni i pewności siebie, bo przy Bobie członkowie jego drużyny oraz dzieci, które bajkę oglądają, nabierają wiary we własne umiejętności. Nie ma rzeczy niemożliwych! Bob Budowniczy™ motywuje wszystkich hasłem „Damy radę? Tak, damy radę!”.

Nowe odcinki można oglądać codziennie na kanale MiniMini+ o godz. 9:00 i 18:20.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.