DZIECI ZOSTANĄ GOŚĆMI NOWEGO PROGRAMU MINIMINI+ – „ZAGADKI MYSZKI W PASKI” – Portal PR - 24PR
DZIECI ZOSTANĄ GOŚĆMI NOWEGO PROGRAMU MINIMINI+ – „ZAGADKI MYSZKI W PASKI”

15.02.2016 Kategoria: Dziecko. Autor: admin

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do udziału w nowej, edukacyjnej produkcji z Myszką w Paski. Od poniedziałku, 15 lutego na stronie www.miniminiplus.pl rodzice mogą dodawać fotografie swoich maluchów. Z powstałej Galerii Przyjaciół Myszki w Paski jury wybierze setkę dzieci, których zdjęcia zostaną pokazane na antenie MiniMini+.

myszka-w-paski-strona-glowna (00000003)

Casting do programu „Zagadki Myszki w Paski”, w którym „wystąpią” zaanimowane zdjęcia maluchów ma formę konkursu. Fotografie małych widzów MiniMini+ wraz z pokolorowanymi przez nich rysunkami można przesyłać do końca marca za pomocą specjalnej aplikacji zamieszczonej na stronie internetowej stacji. Spośród zgłoszonych prac jury wybierze aż sto rysunków, a zdjęcia przedstawiające ich autorów będzie można zobaczyć w nowym programie kanału MiniMini+ dla najmłodszych. Dzięki tej zabawie dzieci będą mogły obejrzeć w telewizji animację ze swoim udziałem.

Premiera programu edukacyjnego „Zagadki Myszki w Paski” odbędzie się w kwietniu. W każdym odcinku wesoła i urocza Myszka wspólnie z dziećmi rozwiązuje zagadkę za pomocą kalamburów. Ich tematy to: ulubione zwierzę, wymarzony zawód i sport. Taka formuła pozwala włączyć się do zabawy dzieciom i rodzicom przed telewizorami. Celem programu jest ćwiczenie umiejętnego zadawania pytań, logicznego myślenia oraz rozwijanie inteligencji poznawczej, wyobraźni i twórczego myślenia. Animacja wpływa na poszerzenie słownictwa dzieci, a także stanowi doskonałe ćwiczenie umiejętności komunikacji słownej.

W każdym z dziesięciu odcinków zostanie pokazanych 10 zdjęć laureatów zabawy z Myszką w Paski. Konkurs przeznaczony dla dzieci do 6 roku życia. Lista maluchów, których zdjęcia wezmą udział w programie zostanie opublikowana na stronie internetowej www.miniminiplus.pl 20 kwietnia.

MiniMini+
Z malucha zrobi zucha!
                                                                                                                 
MiniMini+ jest jedyną polską stacją skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym. To telewizja dziecięca najczęściej rekomendowana przez polskich rodziców, która edukuje przez zabawę i jest całkowicie pozbawiona przemocy. Świat Rybki MiniMini pobudza wyobraźnię oraz przekazuje pozytywne wzorce i wartości. Stacja prezentuje wartościowe produkcje z największych światowych wytwórni, klasykę polskiej animacji oraz edukacyjne programy własne. Jej celem jest wspieranie najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, a rodziców w procesie wychowawczym. Telewizja MiniMini+ jest laureatem licznych nagród: w roku 2014 zdobyła Telekamerę za to, że od lat promuje pozytywne wartości i mądrze wychowuje najmłodszych, w 2013 w tym samym plebiscycie została uznane przez widzów za najlepszą telewizję dziecięcą, w tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę Promax BDA za najlepszą oprawę antenową w Europie. W międzynarodowym konkursie Hot Bird TV Awards w 2007 roku MiniMini+ zdobyło nagrodę jury dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie, a w 2011 r. nagrodę publiczności dla najlepszej stacji telewizyjnej. MiniMini+ zostało również czterokrotnie uznane za „Superprodukt” w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik „Mam Dziecko”, a także uhonorowane tytułem Superbrands 2012. Kanał jest nadawany w jakości HD od 4:00 do 21:00. Spośród platform cyfrowych jest dostępny wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji wg Nielsen Audience Measurement to ponad 5,5 mln gospodarstw domowych. MiniMini+ istnieje od 2003 roku.
Więcej informacji: www.miniminiplus.pl i www.facebook.com/MiniMiniplus

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.