Eleven i Eleven Sports w ofercie Vectry – Portal PR - 24PR
Eleven i Eleven Sports w ofercie Vectry

18.02.2016 Kategoria: INNE, media. Autor: admin

Vectra jeszcze w lutym bardzo miło zaskoczy swoich abonentów, po raz kolejny wzbogacając ofertę telewizyjną. Operator za kilka dni włączy 2 nowe programy sportowe. Kanał Eleven i Eleven Sports od 25 lutego do końca marca będą mogli oglądać wszyscy abonenci telewizji cyfrowej. Tę wyjątkową niespodziankę Vectra przygotowała z myślą o swoich klientach, aby mogli cieszyć się prestiżowymi sportowymi wydarzeniami na najwyższym poziomie.

Vectra systematycznie i konsekwentnie rozwija swoją ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb abonentów. Dowodem na to jest włączenie dwóch kanałów sportowych – Eleven (pozycja w EPG – 230) i Eleven Sports (pozycja w EPG – 231). Dzięki temu abonenci Vectra od 25 lutego będą mogli oglądać transmisje na żywo z emocjonujących i popularnych wydarzeń sportowych. Ramówka naprawdę obfituje w hity i spotkania na żywo najlepszych piłkarskich lig na świecie. Dla przykładu w ostatni weekend lutego będzie można obejrzeć ekscytujące mecze piłkarskiej klasy: w Lidze BBVA Real Madryt zagra z Atletico Madryt, a w Serie A TIM Juventus z Inter Mediolan.
„Bardzo cieszymy się, że udało nam się porozumieć z nadawcą programów Eleven i Eleven Sports. Dzięki temu możemy zaoferować naszym abonentom już od 25 lutego jeszcze więcej sportowych emocji z bardzo atrakcyjnym contentem. Włączenie 2 kanałów ELEVEN do oferty Vectry potwierdza, że treści sportowe są dla nas istotnym elementem w budowaniu oferty cyfrowej, która dzisiaj jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.” – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój contentu telewizyjnego w Vectrze. „Dodatkową niespodzianką jest to, że wszyscy cyfrowi abonenci będą mogli oglądać nowe programy w ramach otwartego okna do końca marca” – dodała Wojtaszko.

„Chcemy, aby jak najwięcej kibiców sportowych mogło za pośrednictwem naszych kanałów oglądać rozgrywki sportowe należące do najbardziej cenionych na świecie, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że do grona naszych widzów dołączą abonenci Vectry.” – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK.

Po włączeniu nowych kanałów w ofercie Vectry będzie aż 215 programów, w tym 79 w jakości HD.

Kanał Eleven jest poświęcony rozgrywkom piłkarskim na najwyższym poziomie takim, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, angielskie Emirates FA Cup, Capital One Cup i Football League, francuskie Ligue 1 i Coupe de la Ligue., belgijska Jupiler PRO League, czy szkocka Scottish Professional Football League. W Eleven Sports, kanale pokazującym różne sporty, można oglądać na żywo rozgrywki Velux EHF Champions League, NFL, tenisowe turnieje ATP 250 oraz rozgrywki koszykarskiej Lega Basket A. Od marca ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać wyścigi Formula 1®, spotkania eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL oraz mecze żużlowej British Speedway Elite League.

* * *
Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 936 tys. klientów w 338 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 211, w tym 77 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVonline (bezpłatny dostęp do 50 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 650 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 532 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 18 tys. mobilnego oraz 196 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.