FACTORY Wrocław: pierwszy outlet New Balance na Dolnym Śląsku. – Portal PR - 24PR
FACTORY Wrocław: pierwszy outlet New Balance na Dolnym Śląsku.

04.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

New Balance w FACTORY Wrocław – popularna amerykańska marka sportowa otwiera swój pierwszy salon outlet na Dolnym Śląsku. Oferta sklepu dostępna będzie w cenach obniżonych stale od 30% do 70%.

805x805_planowane_otwarcie_facebook_Wroc+éaw_Factory_Outlet (00000003)

New Balance to najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się w obuwiu do biegania. W swojej ofercie posiada także bardzo dobrej jakości ubrania, dopasowane do wielu dyscyplin sportu, takie jak koszulki, bluzy, spodenki czy kurtki, przygotowane zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. W salonie New Balance znajdziemy też liczne akcesoria, torby i plecaki, specjalistyczne pasy z bidonami czy piłki nożne.

New Balance to marka bardzo lubiana przez uznanych sportowców i celebrytów na całym świecie, rozpoznawalna poprzez charakterystyczną literę „N”.

Salon New Balance w centrum outlet FACTORY Wrocław otworzy drzwi dla klientów w najbliższą sobotę 6 lutego. Cała oferta sklepu dostępna będzie w cenach stale obniżonych od 30% do 70%.
Na pierwszy weekend (6 -7 lutego) zaplanowano też dodatkowe rabaty. Każdy klient, który zrobi zakupy w New Balance, otrzyma kupon uprawniający do dodatkowej zniżki w wysokości 20% podczas kolejnej wizyty w salonie outlet.

PONAD 90 MAREK W OUTLETOWYCH CENACH
FACTORY Wrocław jest największym centrum outlet w województwie dolnośląskim. Klienci znajdą tu końcówki serii znanych światowych i polskich marek odzieżowych, w cenach niższych od 30% do 70% w porównaniu do tradycyjnych galerii handlowych. Na ponad 13 tys. m² powierzchni, FACTORY Wrocław gromadzi ponad 100 sklepów m.in. Adidas, Nike, Hi-Tec, Ochnik, Guess, Wrangler, Levis, Bytom, Simple, Mango, Tommy Hilfiger, Gino Rossi, Kazar, Salamander, Venezia, Home&Cook, Coccodrillo czy Inglot.
Do outletu FACTORY najłatwiej dojechać z centrum miasta komunikacją miejską. Dojazd zajmuje 15 minut. Na gości czeka także parking na 1200 aut z miejscami dla osób niepełnosprawnych i rodzinami z dziećmi.

# # #
Marka FACTORY
FACTORY Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce, odwiedzana co roku przez kilkanaście milionów klientów, w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na 91,500 m² powierzchni, centra FACTORY gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych. Na polskim rynku centra FACTORY obecne są od 2002 roku, kiedy NEINVER otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – FACTORY Warszawa Ursus.
Pod marką FACTORY, NEINVER wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski, od lat pozostając liderem na tych rynkach. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.