Jakub Wilczak w Ströer Digital Media jako Head of Product and Technology. – Portal PR - 24PR
Jakub Wilczak w Ströer Digital Media jako Head of Product and Technology.

25.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Jakub Wilczak objął nowo utworzone stanowisko w lutym. Odpowiedzialny będzie za rozwój oferty Programmatic, technologii oraz produktów.

Jakub Wilczak (003)

Jakub Wilczak z Grupą Ströer związany jest od 2009 roku. Dotychczas, jako Operations Director, zarządzał w Ad!Vice produktami oferty premium oraz sprzedażą automatyczną. Odpowiadał za negocjacje z największymi wydawcami. Wcześniej zajmował stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Ad!Vice, był również Kierownikiem Działu Sprzedaży w sieci Ad.net. Posiada ponad 9 letnie doświadczenie w branży reklamy internetowej.Ströer Digital Media to wiodący dom sprzedaży mediów interaktywnych, świadczący usługi w obszarze reklamy display, wideo i mobile. W portfolio sieci znajduje się 790 witryn. Dociera do ponad 20 milionów unikalnych użytkowników czyli 80% internautów w Polsce.

Grupa Ströer to lider usług reklamowych Out-of-Home oraz Digital w Europie. W Polsce działa od 1999 roku. Firma inwestuje w zintegrowane rozwiązania reklamowe wykraczając poza sektor reklamy zewnętrznej. Do Ströer Polska należą domy sprzedaży Digital: Ad!Vice oraz Ströer Digital Media (dawniej Goldbach Audience).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.