Karina Chowaniak: Z Mediarun do Grupy BRM – Portal PR - 24PR
Karina Chowaniak: Z Mediarun do Grupy BRM

29.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Karina Chowaniak dołączyła do zespołu Grupy BRM. Jako Specjalista ds. PR będzie odpowiedzialna za realizację kompleksowych działań PR dla najważniejszych klientów Agencji m.in. Fundacji BOŚ, czy Compass Offices.

Karina Chowaniak_foto (003)

Karina Chowaniak od października 2015 roku pracowała w Mediarun. Zdobywała tam doświadczenie w PR i marketingu jako redaktor naczelna oraz współorganizator Mediarun Update. Odpowiadała również za współpracę medialną z firmami w zakresie promocji i PR, współpracę na zasadzie partnerstwa medialnego eventów, konferencji branżowych (m.in.: Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet). Pracowała również po stronie mediów. Swoją przygodę dziennikarską rozpoczynała w internetowym Radio Sim. Współpracowała z lokalnym miesięcznikiem Życie Grójca oraz Naszym Dziennikiem. Studentka filologii angielskiej w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie. Uczestniczka czteromiesięcznej wymiany międzykulturowej w Stanach Zjednoczonych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.