Katarzyna Kasztelan – Przybylska na stanowisku z-cy Dyrektora Departamentu Sprzedaży ds. Bancassurance & Affinity InterRisk. – Portal PR - 24PR
Katarzyna Kasztelan – Przybylska na stanowisku z-cy Dyrektora Departamentu Sprzedaży ds. Bancassurance & Affinity InterRisk.

25.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

1 lutego br. do zespołu menedżerskiego InterRisk, jednego z wiodących polskich ubezpieczycieli majątkowych dołączyła Katarzyna Kasztelan-Przybylska, która objęła nowo utworzone stanowisko z-cy Dyrektora Departamentu Sprzedaży ds. Bancassurance & Affinity.

Katarzyna Kasztelan-Przybylska (003)
Katarzyna Kasztelan – Przybylska jest praktykiem sprzedaży ubezpieczeń z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży. W latach 2009-2014 aktywnie uczestniczyła w pracach nad rekomendacjami Związku Banków Polskich, Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie bancassurance. W latach 2001-2013 pracowała w Grupie Concordia, gdzie odpowiadała kolejno za sprzedaż, współpracę z kluczowymi pośrednikami, a od 2008 r., jako Dyrektor Biura Bancassurance wyłącznie za ten obszar. Od stycznia do grudnia 2014 r. Katarzyna Kasztelan była Dyrektorem Departamentu Bancassurance ds. Współpracy z Bankami Spółdzielczymi w Uniqa TU, w ramach pionu dedykowanego mieszkalnictwu. Od 2015 r. pracowała dla banków i ubezpieczycieli, jako niezależny konsultant biznesowy.
– Banki są, obok multiagentów i brokerów, kluczowym partnerem biznesowym dla InterRisk. Cieszę się, że Katarzyna Kasztelan – Przybylska dołączyła do naszej drużyny. Jej doświadczenie oraz znajomość realiów rynku w obszarze bancassurance pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby ubezpieczeniowe banków oraz ich klientów – mówi Grzegorz Kusy, dyrektor Sprzedaży InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.
* * *
Informacje o InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, Vienna Insurance Group
InterRisk to jeden z wiodących polskich ubezpieczycieli, obecny na rynku od 23 lat. Oferuje szeroką gamę ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, zdrowotnych i finansowych. Dzięki uniwersalnej ofercie klientami InterRisk są zarówno osoby fizyczne, jak i małe i średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa. Co roku Spółka ubezpiecza milion polskich uczniów i studentów. W zakresie ofert dla firm – InterRisk jest rynkowym liderem w udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.