Radosław Sączek szefem działu akcji niestandardowych Tandem Media – Portal PR - 24PR
Radosław Sączek szefem działu akcji niestandardowych Tandem Media

22.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

W marcu br. w zespole Tandem Media, brokera radiowo-kinowego Agory nastąpią zmiany – działem akcji niestandardowych, funkcjonującym pod nową nazwą Tandem Laboratorium, pokieruje Radosław Sączek. Jako Creative Group Head będzie odpowiedzialny m.in. za tworzenie dla reklamodawców ofert komunikacji niestandardowej w stacjach Złote Przeboje, Rock Radio, TOK FM i Pogoda, serwisie Tuba FM oraz w sieci kin Helios.

Tandem Media_logo (00000003)
Radosław Sączek, przed dołączeniem do Tandem Media w 2014 r., pracował w Biurze Reklamy Polskapresse, gdzie przez 5 lat był szefem działu kreacji, zajmującego się tworzeniem i wdrażaniem niestandardowych projektów reklamowych w dziennikach regionalnych oraz w bezpłatnej gazecie „Nasze Miasto”. Wcześniej pracował m.in. w Universal McCann, Media Express oraz w „Gazecie Wyborczej”.
Poprzednio działem akcji niestandardowych Tandem Media kierował Piotr Gałęzowski, który zakończył współpracę z Agorą.
Tandem Media to zespół, który działa w strukturach sprzedażowych Grupy Radiowej Agory. Zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży czasu antenowego w stacjach radiowych, a także sprzedażą powierzchni on-screen i off-screen w sieci kin Helios.
Tandem Media oferuje usługi konsultingu, planowania i zakupu ogólnopolskich i lokalnych kampanii radiowych, tworzenie i sprzedaż rozwiązań pakietowych z wykorzystaniem czasu antenowego stacji Agory i pozostałych nadawców, reklam w radiowych serwisach internetowych oraz ofert cross-mediowych i niestandardowych. Oprócz tego zespół Tandem Media jest wyłącznym brokerem oferującym od stycznia 2015 r. powierzchnie reklamowe we wszystkich kinach Helios w całej Polsce.
Więcej informacji – http://tandemmedia.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.