RDC otwiera biuro w Ciechanowie – Portal PR - 24PR
RDC otwiera biuro w Ciechanowie

29.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Z początkiem marca, Polskie Radio RDC uruchomi studio terenowe w Ciechanowie. Do lokalnego zespołu Rozgłośni wraca Agnieszka Milewska.

Logo_RDC_PLOCK (003)
W styczniu ub.r. zakończony został proces rozszczepienia sygnału RDC oraz poszerzenia oferty informacyjnej dla mieszkańców Warszawy, Radomia, Siedlec, Ostrołęki i Płocka. Obecnie „Wiadomości Lokalne RDC” nadawane są co godzinę od 6:30 do 18:30. „Studio w Ciechanowie to ostatni z ośrodków jaki planowaliśmy uruchomić. Od marca realizowane będą z niego wiadomości lokalne oraz audycje nadawane na całe północne i północno-wschodnie Mazowsze. Będzie ich można słuchać na płockiej częstotliwości naszego nadajnika, a więc na 101,9 FM” – mówi Piotr Pilewski, Kierownik Redakcji Informacji RDC.

Ciechanowskie studio obsługiwały będą dwie dziennikarki – Katarzyna Kozłowska związana z RDC od kwietnia 2015 r. (wcześniej RMF MAXXX) oraz Agnieszka Milewska, która współpracowała z Rozgłośnią do marca 2015 r.

Biuro RDC w Ciechanowie znajduje się przy ul. Plac Kościuszki 5. Kontakt dla Słuchaczy ciechanow@rdc.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.