Tomasz Kammel gościem specjalnym spotkania „12 KROKÓW do SUKCESU” Fundacji Twoja Inicjatywa! – Portal PR - 24PR
Tomasz Kammel gościem specjalnym spotkania „12 KROKÓW do SUKCESU” Fundacji Twoja Inicjatywa!

22.02.2016 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Otoczenie biznesowe prowadzonej działalności gospodarczej jest dziś bardzo złożone. Promocja i Public Relations są nieodłącznym elementem rozwoju i istnienia firm. Niestety często są one wynikiem wcześniejszych błędów popełnianych przez właścicieli lub osób odpowiedzialnych za budowanie rozpoznawalnej marki. Wobec tego szczególnie aktualne staje się pytanie, jak zaplanować promocję i strategię komunikacji żeby dotrzeć do klienta końcowego z ofertą, produktem który generuje firma.

To właśnie PROMOCJA będzie tematem przewodnim kolejnego spotkania Fundacji Twoja Inicjatywa! oraz Tax Care z cyklu „12 KROKÓW do SUKCESU”, którego termin przypada na 25 lutego 2016 roku. Tym razem uczestnicy będą mogli spotkać się z prelegentami w Warszawie. Poruszone zostaną kwestie budowania rozpoznawalności marki na rynku oraz jej wpływ na decyzję końcową klientów przy wyborze usługi czy produktu. Swoje wystąpienie marketingowi online poświęci Maciej Lewiński z firmy iSurvival. Dzięki Jego wiedzy, uczestnicy dowiedzą się jak planować działania strategiczne online, aby osiągnąć wizerunkowe i sprzedażowe cele biznesowe.

Natomiast Magda Kowalska z Gabinetu Luster zainteresuje słuchaczy tematem reklamy i zaprezentuje jak skutecznie zbudować rozpoznawalną markę na rynku. To dzięki odpowiedniemu przekazowi klient dostrzeże markę, którą zawsze można pokazać minimum na 2 sposoby: za pomocą reklamy oraz za pomocą narzędzi PR i komunikacji bezpośrednio z konsumentem. O tym jak nie popełniać błędów w komunikacji i jak budować relacje z mediami powie Joanna Gołębiewska – Dyrektor Zarządzająca Lensomai Communication oraz Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Zaprezentuje jak kreować rozwiązania komunikacji marketingowej zarówno dla korporacji, przedsiębiorców a także instytucji państwowych. Dziś media są łącznikiem pomiędzy biznesem a konsumentem i trzeba koniecznie nauczyć się z tych mechanizmów korzystać.

Po kilku godzinach warsztatów punktem kulminacyjnym spotkania będzie przekaz motywacyjny znanego i cenionego prezentera telewizyjnego – Tomasza Kammela, który jest nie tylko dziennikarzem, ale także założycielem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Tomasz Kammel będzie mówił o wielkiej sile jaką daje wiara w siebie. O marzeniach i pasjach, które trzeba nauczyć się spełniać. W niekonwencjonalny i pogodny sposób pokaże uczestnikom jak obudzić w sobie energię do działania. Uświadomi każdemu, że „Chcieć to znaczy Móc” i że ograniczenia wynikają głównie z naszego sposobu myślenia i działania. Wystarczy w odpowiedni sposób zaplanować aktywności i możemy osiągnąć znacznie więcej, niż jesteśmy w stanie uwierzyć.
Każdy kto weźmie udział w spotkaniu „12 KROKÓW do BIZNESU” otrzyma:
• Udział w warsztatach merytoryczno-motywacyjnych
• Książka „To Twoja Firma”
• Materiały szkoleniowe
• Przerwy kawowe
• Lunch
• Możliwość porozmawiania z prelegentami
Zapraszamy na stronę www.12krokowdosukcesu.pl i zachęcamy już dziś do rejestracji na poszczególne spotkania według harmonogramu wydarzenia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.