WIZZ AIR OGŁASZA NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO PORTO – Portal PR - 24PR
WIZZ AIR OGŁASZA NOWE POŁĄCZENIE Z WARSZAWY DO PORTO

11.02.2016 Kategoria: Podróże i turystyka, turystyka. Autor: admin

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy do Porto w Portugalii. Nowe połączenie zacznie działać od 15 maja. Loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w środy i w niedziele.

Porto, zlokalizowane w północnej Portugalii, to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast w Europie. To miejsce o romantycznym charakterze i pięknej architekturze. Malownicze centrum historyczne wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Porto jest nowym kierunkiem w siatce 119 lotnisk Wizz Air.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie z Polski 123 trasy do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 159 złotych*.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z WARSZAWY:

Kierunek Dni Data rozpoczęcia Ceny od*
Porto środa, niedziela 15 maja 2016 159 zł

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:”Jest nam niezmiernie miło dodać kolejną atrakcyjną trasę do wciąż rozwijającej się siatki połączeń WIZZ. Porto jest naszą drugą lokalizacją w Portugalii dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air. Jesteśmy przekonani, że nowa destynacja, wzorem Lizbony, szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Bilety na nasze nowe połączenie z Polski do pięknego Porto dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

Wizz Air otrzymał tytuł 2016 Value Airline of the Year przyznawany przez magazyn Air Transport World, jeden z czołowych tytułów poświęconych tematyce lotniczej.

-Koniec

O Wizz Air
Wizz Air jest największą̨ niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się̨ z 66 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających z 23 baz na ponad 400 trasach łączących 119 lokalizacji w 38 krajach. Wizz Air zatrudnia zespół ponad 2 600 ekspertów, którzy dbają̨ o wysoką jakość́ usług i niski koszt biletów, co uczyniło Wizz Air najpopularniejszą linią lotniczą, wybieraną przez 19.2 miliona pasażerów w 2015 roku. Wizz Air jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jako WIZZ oraz jest zrzeszona w FTSE 250 i FTSE All-Share Indices.

*bilet w jedną stronę ze wszystkimi podatkami i opłatami obowiązkowymi

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.