Wujcio Dobra Rada znów rozrabia w Cartoon Network – Portal PR - 24PR
Wujcio Dobra Rada znów rozrabia w Cartoon Network

22.02.2016 Kategoria: Dziecko, media. Autor: admin

Najnowsze przygody Wujcia Dobra Rada będzie można oglądać już 7 marca, od poniedziałku do piątku o 15:40.

Wujcio_dobra_rada_Cartoon_Network (00000003)

Ulubiony magiczny krewny wszystkich dzieci znów zadziwi i rozbawi wszystkich spragnionych niezapomnianych wrażeń fanów! Bohaterowie zwariowanego serialu Cartoon Network ponownie będą pomagać tym, którzy wpadli w wielkie tarapaty.

„Dzieńdoberek!” – ulubione powiedzonko Wujcia Dobra Rada znają wszyscy fani serialu. Główny bohater przemierza świat, pomagając napotkanym osobom radzić sobie z problemami w nietypowy, ale zawsze skuteczny sposób. Towarzyszy mu ekipa złożona z niezwykle barwnych postaci. Torba Borba – najlepszy przyjaciel Wujcia, Stefek Pizza – zapatrzony w siebie mistrz włoskiego karate, Pan Gustaw – zgorzkniały dinozaur, oraz Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica – miłośniczka boysbandów, służąca Wujciowi jako niezawodny środek transportu.

W premierowych odcinkach na bohaterów czeka mnóstwo zakręconych przygód. Wujcio Dobra Rada nauczy napotkaną dziewczynkę oryginalnych metod przetrwania, stanie się pośmiewiskiem ze względu na nieostrożne obchodzenie się z arbuzem, a także narazi się Panu Gustawowi nieodpowiednim zachowaniem w kinie. Główny bohater świetnie odnajdzie się też w nowej, zaskakującej roli – zdecyduje się zmienić na zawsze w oponę swojego pojazdu. Z kolei Torba Borba znajdzie nowego, podobnego do siebie kompana, który okaże się mieć nieczyste intencje… Emisja serialu od poniedziałku do piątku o 15:40.

O Turner International
Turner International odpowiada za wersje takich czołowych marek Turner jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg Time Warner. Turner odpowiada za 38 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu Time Warner.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.