Bartłomiej Dwornik z Wirtualnej Polski do Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. – Portal PR - 24PR
Bartłomiej Dwornik z Wirtualnej Polski do Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o.

03.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Do zespołu firmy Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. dołączył Bartłomiej Dwornik, do niedawna zastępca redaktora naczelnego serwisów ekonomicznych Grupy Wirtualna Polska, wcześniej wicenaczelny Money.pl. Jest dyrektorem zarządzającym.

Bartlomiej-Dwornik (003)

Tomasz Bonek i Marta Smaga do 2015 roku zarządzali redakcją oraz działem IT i rozwoju Money.pl, największego portalu ekonomicznego w Polsce. Przez kilkanaście lat współtworzyli sukces tego przedsięwzięcia. Po przejęciu serwisu przez Grupę WP, rozstali się z firmą i założyli własną, specjalizującą się w kompleksowej realizacji projektów internetowych: od strategii, poprzez wdrożenia serwisów, do budowania zasięgu w internecie i monetyzacji.
Teraz dołącza do nich Bartłomiej Dwornik, z którym współpracowali przez siedem lat.

Dwornik od 2011 roku był zastępcą redaktora naczelnego portalu Tomasz Bonka, a po przejęciu Money.pl przez Grupę Wirtualna Polska, wicenaczelnym serwisów ekonomicznych Grupy. Wcześniej pracował jako project manager i front-endowiec w agencji interaktywnej Internet Designers. Realizował projekty dla takich marek jak Siemens, Lucas Bank (dziś Credit Agricole), Europejski Fundusz Leasingowy, Cityboard Media, Eurocamp czy Ultimo. Odpowiadał też za internetową strategię i PR marki turystycznej Bergson.

Tomasz Bonek Marta Smaga Sp. z o.o. specjalizuje się we wprowadzaniu dobrze prosperujących biznesów off-linowych do internetu. Jej klientami są średnie i duże przedsiębiorstwa, które mocno postawiły w strategiach marketingowych, wizerunkowych lub sprzedażowych na obecność w sieci. Firma realizuje wdrożenia portali i stron, przygotowuje strategie, prowadzi kampanie lead generation, content marketingowe oraz w social media, szkoli, zajmuje się procesami due dilligence. Bonek i Smaga odpowiadają obecnie m.in. za wdrożenie polskiej wersji serwisu Business Insider, którego licencję pozyskała Grupa Onet.pl SA (Ringier Axel Springer Polska).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.