Eleven Sports w pakiecie Sport na Ostro – Portal PR - 24PR
Eleven Sports w pakiecie Sport na Ostro

03.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Do końca marca cyfrowi abonenci Vectry, zgodnie z wcześniejszą informacją, mogą oglądać kanały Eleven i Eleven Sports w ramach otwartego okna. Od 1 kwietnia operator zaproponuje swoim klientom możliwość zakupu włączonych programów w specjalnie przygotowanych pakietach.

Kanał Eleven Sports dołączy do 15-tu już oferowanych programów w pakiecie Sport na Ostro. Dzięki temu pasjonaci sportowych wrażeń, korzystający aktualnie z tej oferty, będą mogli codziennie oglądać emocjonujące wydarzenia na najwyższym światowym poziomie w ramach posiadanej umowy. Dodatkowo od 1 marca wzrosła u operatora liczba kanałów w jakości HD. Vectra dzisiaj oferuje swoim klientom aż 80 programów w najwyższej rozdzielczości.
Od 1 kwietnia kanał Eleven Sports zostanie włączony do pakietu Sport na Ostro, uzupełniając jego już bardzo bogatą ofertę programową, dodatkowo ciekawą sportową tematyką. W kontekście nadchodzących imprez: Gran Derbi, Formula 1®, kluczowe rozstrzygnięcia w lidze włoskiej, hiszpańskiej oraz niemieckiej, a także Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, fanów sportu powinna zaciekawić połączona oferta pakietów ELEVEN i Sport na Ostro w cenie 24,9 zł/m-c. To propozycja dla prawdziwych kibiców sportowych, którzy otrzymają możliwość oglądania wszystkich najważniejszych kanałów sportowych.
Pakiet kanałów ELEVEN abonenci Vectry będą mogli kupić za 19,90zł/m-c, natomiast Eleven Sports wraz z innymi programami będzie można oglądać, korzystając z oferty Sport na Ostro w cenie 14,90 zł/m-c.
„Zdajemy sobie sprawę z tego, że kontent sportowy jest bardzo popularny wśród naszych cyfrowych abonentów. Doceniając fanów sportu, a także zauważając ich potrzeby postanowiliśmy jeden z kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK dołączyć do pakietu Sport na Ostro. Dzięki temu Vectra na chwilę obecną oferuje naprawdę bogaty i różnorodny pod względem treści sportowy kontent, który systematycznie jest rozbudowywany. Od 1 kwietnia w pakiecie Sport na Ostro będzie aż 16 programów o różnej sportowej tematyce. To jedna z atrakcyjniejszych ofert na rynku, biorąc pod uwagę jej zawartość oraz cenę.” – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.

Vectra systematycznie i konsekwentnie rozwija swoją ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb abonentów. Dowodem na to jest włączenie 25 lutego dwóch kanałów sportowych – Eleven (pozycja w EPG – 230) i Eleven Sports (pozycja w EPG – 231), które do końca marca wszyscy abonenci Vectry mogą oglądać w ramach otwartego okna.
Kanał Eleven jest poświęcony rozgrywkom piłkarskim na najwyższym poziomie takim, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, angielskie Emirates FA Cup, Capital One Cup i Football League, francuskie Ligue 1 i Coupe de la Ligue., belgijska Jupiler PRO League, czy szkocka Scottish Professional Football League. W Eleven Sports, kanale pokazującym różne sporty, można oglądać na żywo rozgrywki Velux EHF Champions League, NFL, tenisowe turnieje ATP 250 oraz rozgrywki koszykarskiej Lega Basket A. Od marca ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać wyścigi Formula 1®, spotkania eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL oraz mecze żużlowej British Speedway Elite League.
Dodatkowo od 1 marca w Vectrze wzrosła liczba kanałów HD. Do programów o najwyższej jakości dołączył Polsat Viasat History, który jest 80 programem nadawanym w standardzie HD. Uzupełnienie oferty o kolejny kanał HD stawia Vectrę w czołówce operatorów, jeśli chodzi o ich posiadaną ilość.
Po włączeniu kanału Polsat Viasat History HD w ofercie Vectry będzie aż 216 programów, w tym 80 w jakości HD.

.

* * *
Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 936 tys. klientów w 338 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 216, w tym 80 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVonline (bezpłatny dostęp do 50 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 650 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 532 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 18 tys. mobilnego oraz 196 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.