Forum Strategii Marketingowej Case Open 2016 – Portal PR - 24PR
Forum Strategii Marketingowej Case Open 2016

20.03.2016 Kategoria: konferencje. Autor: admin

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie Forum Strategii Marketingowej Case Open 2016. Będzie to dla środowiska marketingowego wydarzenie o niespotykanej dotychczas formule.

Wszystkie przedstawiane przykłady i dyskusje będą dotyczyć kampanii realizowanych wyłącznie w polskich warunkach rynkowych, wykraczających poza schematy, wymagających odwagi w podejmowaniu decyzji. Swój udział w roli prelegentów zapowiedzieli kluczowi stratedzy marketingu w Polsce.

Forum Case Open 2016 to jedyna w Polsce konferencja nt. strategii marketingowej. Do współpracy zaprosiliśmy strategów, za którymi stoją nie tylko publikacje z zakresu marketingu, ale przede wszystkim liczne, z sukcesem wdrożone strategie marketingowe – mówi Dorota Partyka, Prezes Wydawnictwa Słowa i Myśli, organizator Forum.
Prelegenci to osoby z ogromnym dorobkiem zawodowym, doświadczeni eksperci, praktycy z zakresu strategii marketingowej. Osoby znane i cenione w branży, choć niebędące stałymi mówcami licznie odbywających się konferencji marketingowych. Jest to więc jedyna możliwość posłuchania w jednym miejscu: Macieja Tesławskiego, Marka Staniszewskiego, Marcina Kalkhoffa, Arka Szulczyńskiego, Michała Banacha, Pawła Nizińskiego, Ewy Łabno-Falęckiej, Bartłomieja Walasa, Roberta Kozielskiego, Lecha C. Króla czy Marcina Kosteckiego.
Pokażemy, że polski marketing nie jest gorszy od zachodniego, a często jest dużo lepszy. Jesteśmy skuteczni i budujemy silne marki. Nie mamy się czego wstydzić i zdecydowanie powinniśmy się tym chwalić – tak Maciej Tesławski, ekspert ds. merytorycznych Forum, zaprasza na Case Open 2016.
Spotkacie u nas najlepszych polskich praktyków marketingu. Projekty, które realizowali, wymagały wielkiej śmiałości, ale przyniosły spektakularne wyniki – dodaje Maciej Tesławski.
Uczestnicy Forum dowiedzą się, skąd czerpać pomysły, jak je realizować, na co zwracać szczególną uwagę i w jaki sposób zwiększać efektywność działań. To niebywała okazja do poznania warsztatu najlepszych strategów.
Case Open 2016 to miejsce inspiracji, dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń – podsumowuje idę Forum Dorota Partyka.
Forum Strategii Marketingowej Case Open 2016 odbywa się 14 kwietnia 2016 roku w Warszawie w Hotelu Radisson Blu, Plac Zawiszy 1. Rejestracja od godz. 9.00. Planowane zakończenie Forum: godz. 18.30. Pełny program dostępny jest: http://caseopen.pl/program/, pełna lista prelegentów: http://caseopen.pl/prelegenci/. Koszt uczestnictwa wynosi 499 zł + VAT, do dnia 31 marca br.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.