Najnowsza edycja „Disco Star” już w najbliższą sobotę w POLO TV – Portal PR - 24PR
Najnowsza edycja „Disco Star” już w najbliższą sobotę w POLO TV

11.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

12 marca POLO TV rozpocznie emisję IV edycji popularnego talent show „Disco Star”. Zmagania młodych wokalistów oraz zespołów tworzących muzykę dyskotekową i taneczną będzie oceniało jury w składzie: Shazza, Radek Liszewski z formacji Weekend oraz wokalista After Party Patryk Pegza. Program poprowadzi Marcin Miller, lider zespołu „Boys”.

DISCO STARS CASTING 153 AH (003)

Premierowe odcinki „Disco Star” będą emitowane w każdą sobotę o godz. 18:00 (powtórki nadawane będą w: niedziele o godz. 16:30, wtorki o godz. 21:00 i czwartki 21:00). 28 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym widzowie wybiorą zwycięzcę IV serii. Z kolei tydzień później POLO TV wyemituje odcinek specjalny będący kompilacją najlepszych fragmentów oraz materiałów dotąd nieemitowanych.

IV sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Nowością będzie zmieniona formuła pojedynków pomiędzy rywalizującymi artystami. Każdy z nich będzie musiał zaprezentować dwa wykonania (a nie jedno – jak w poprzednich sezonach).

O tytuł „Disco Star” rywalizować będzie 36 wykonawców wyłonionych w castingach, które przeprowadzono w styczniu tego roku. – Główna nagroda w programie na razie stanowi niespodziankę dla uczestników. Zwycięstwo w naszym talent show to przepustka do estradowej kariery. Potwierdzeniem tego jest sukces laureatów poprzednich edycji m.in. Jagody czy zespołów Eratox i Jago Young – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy POLO TV.

Dodatkowo finaliści tegorocznej edycji będą mogli zaprezentować się na scenie podczas letnich koncertów i festiwali POLO TV.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.