NIESAMOWITA EUROPA – 10 hitów na wiosnę! – Portal PR - 24PR
NIESAMOWITA EUROPA – 10 hitów na wiosnę!

20.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Fascynujące miasta, rajskie wyspy, nieziemskie plaże, bajkowe zamki, widowiskowe szlaki i mistrzowska kuchnia. To wszystko czeka Czytelników w najnowszym, kwietniowym numerze National Geographic Traveler.
Okładka_NG_Traveler_Kwiecień_2016

Uwielbiam Europe, zwłaszcza wiosną. W tym numerze piszemy o krajach, w których wiosna wygląda wyjątkowo pięknie. Irlandia nie bez przyczyny nazywana jest „zieloną wyspą”. Przez te kilka miesięcy tutejsza przyroda dosłownie eksploduje. To samo powiedzieć można o Irlandczykach. Towarzyscy i życzliwi z natury w kwietniu czy maju robią się jeszcze fajniejsi. Aż chciałoby się wsiąść do najbliższego samolotu i spędzić trochę czasu w pubie w ich towarzystwie. To samo mogłabym powiedzieć o Włochach, których spontaniczność i temperament wprost kocham. My pokazujemy ten kraj na trzy sposoby. Trydent, Rzym, Sardynia. Niby to samo państwo, ten sam jeżyk, a jak wiele te miejsca różni. Szczególnie atrakcyjna jest wiosna na południu, w Chorwacji czy na greckiej wyspie Skopelos. Słonce, nasycone kolory, posiłki jedzone na powietrzu. O tym wszystkim myślę, kiedy pada hasło: wiosna w Europie. Myślę też, ze czas już nadrobić podróżnicze zaległości – pisze we wstępnie Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna Travelera.

W najnowszym numerze Travelera dodatkowo przeczytamy o kirgiskich nomadach w Afganistanie, jak tanio wybrać się do Singapuru, najlepszych winnicach w Hiszpanii, Świątyni Nieba w Pekinie, kolejnych wyprawach No Limits, Waszyngtonie, czyli mieście Baracka Obamy, a także dlaczego warto biegać na wiosnę.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.