Nowy Chief Human Resources Officer Burda International Polska – Portal PR - 24PR
Nowy Chief Human Resources Officer Burda International Polska

11.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Z dniem 1 marca 2016 Burda International wprowadza w Polsce nowe stanowisko Chief Human Resources Officer, które objęła Agnieszka Bieniak.

Agnieszka odpowiedzialna będzie za strategię zasobów ludzkich firmy, w szczególności za zarządzanie zmianami, pozyskiwanie talentów i rozwój.
Agnieszka Bieniak – dotychczasowy Dyrektor HR w firmie Grupa Pracuj S.A., (właściciel takich brandów jak pracuj.pl, eRecruiter oraz emplo w Polsce oraz Rabota.ua na Ukrainie). Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i sześciokrotnym laureatem tytułu „Najlepszy Pracodawca”, który przyznaje firma Aon Hewitt.
Wcześniej Agnieszka pracowała jako HR Manager w firmie adidas Poland.
Agnieszka Bieniak ukończyła wydział stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest trenerem, certyfikowanym coachem Erickson College International oraz laureatem konkursu Top HR Manager, organizowanego przez miesięcznik Personel Plus.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.