Nowy dyrektor w zespole Expo Mazury – Portal PR - 24PR
Nowy dyrektor w zespole Expo Mazury

01.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Z dniem 1 marca br. do zespołu Expo Mazury dołączył Rafał Rosiejak, który objął stanowisko Dyrektora Centrum Konferencyjnego. Wcześniej był Dyrektorem Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego (PGE Narodowy)

Rafał Rosiejak EXPO Mazury (003)
Rafał Rosiejak, fot. Szymon Kobusiński dla meetingplanner.pl

Rafał Rosiejak będzie odpowiadał za pozyskiwanie klientów, realizację kongresów i konferencji oraz najem powierzchni targowej.Chciałbym, aby Klienci i Goście EXPO Mazury zawsze czuli się tutaj komfortowo i ich wszystkie wymagania były spełniane. Nasz zespół konferencyjno-targowy będzie dokładał wszelkich starań, żeby największe Centrum Konferencyjne w tej części Polski stało się jednym z najważniejszych na mapie przemysłu spotkań w naszym kraju. Jestem przekonany, że jest to cel do zrealizowania w krótkim czasie, przede wszystkim ze względu na potencjał tego miejsca i zespół, który tu pracuje – mówi Rafał Rosiejak.
Rosiejak od 23 lat jest związany z biznesem. W swojej karierze zawodowej pracował m.in. w branży MICE, HoReCa, FMCG, hotelarstwie oraz zarządzał obiektami sportowymi, w tym przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję Dyrektora Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego (PGE Narodowy).
Ze Stadionem Narodowym był związany od roku 2013. W latach 2008-2012 piastował stanowisko Krajowego Koordynatora ds. Hoteli i Stref Kibica podczas UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał na różnych stanowiskach, m.in. dyrektora sprzedaży, travel managera, venue managera czy planisty spotkań. Jest również profesjonalnym trenerem biznesu.
– Mamy konkretnie określone cele i plany na najbliższe lata. Nawiązanie współpracy z Rafałem Rosiejakiem to naturalna konsekwencja przyjętej przez nas strategii rozwoju – mówi Rafał Błachowski, członek Zarządu Expo Mazury S.A. – Posiadamy nowoczesny i bardzo funkcjonalny obiekt. Coraz mocniej inwestujemy w specjalistów i ludzi z odpowiednim doświadczeniem. Używając tak bliskiej Panu Rosiejakowi terminologii piłkarskiej, jego zimowy transfer pokazuje, że Expo Mazury to projekt budowany jak profesjonalny europejski klub piłkarski. Z solidnym zapleczem finansowym, nowoczesnym obiektem, zespołem sprawdzonych ludzi i wciąż rosnącą – jak pokazują ostatnie nasze wydarzenia – frekwencją. Jestem przekonany, że ten transfer przyniesie nam awans do ligi mistrzów obiektów konferencyjnych. Organizacyjnie jesteśmy na to gotowi.
Niezależnie od swoich obowiązków zawodowych, Rafał Rosiejak angażuje się w prace organizacji związanych turystyką i branżą MICE. Od 2013 roku pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Warszawskiej Organizacji Turystycznej, a od 2015 jest Wiceprezesem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.
***
O Expo Mazury S.A.
Expo Mazury S.A. to mieszczący się w Ostródzie jeden z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Europie i drugi co do wielkości w Polsce. Od powstania w 2013 roku, obiekt zanotował ponad 150% wzrost liczby organizowanych wydarzeń. Do dyspozycji jest 50 000 m2 całkowitej powierzchni z 40 798 m2 powierzchni wystawienniczej umożliwiającej pomieszczenie ekspozycji mających do 19,3 m wysokości. Posadzka ma nośność do
2 039kg/m2, konstrukcja sufitu pozwala na podwieszenie elementów o wadze całkowitej niemal 200 ton, nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji hal oraz najnowsze urządzenia multimedialne umożliwiają zorganizowanie najbardziej wymagających wydarzeń. Działająca od 2013 roku Expo Mazury S.A. gości rokrocznie coraz większą liczbę targów
i konferencji branżowych. Najbardziej popularne to Międzynarodowe Targi Meblowe, Asia Trade Know-How, Pro Defense, Mazury HoReCa Festiwal Smaków czy Hubertus Arena. Expo Mazury S.A. przyznaje własną nagrodę dla najlepszych produktów targowych Żagiel Rozwoju.
Więcej informacji na stronie: www.expomazury.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.