Nowy Dyrektor Zarządzający w Komputronik Biznes – Portal PR - 24PR
Nowy Dyrektor Zarządzający w Komputronik Biznes

07.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Jakub Sierak objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Komputronik Biznes Sp. z o.o. Z Grupą Kapitałową Komputronik i obsługą klienta biznesowego związany jest od ponad dekady.

Jakub Sierak (003)

Jakub Sierak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Od 2004 roku pracuje dla Grupy Kapitałowej Komputronik. W latach 2004-2011 pracował jako handlowiec i kierownik grupy handlowej w Dziale Sprzedaży B2B. Przez kolejne lata pełnił funkcję wicedyrektora i dyrektora Departamentu Sprzedaży B2B, odpowiadając za działanie i rozwój tego obszaru. Po reorganizacji w strukturze firmy, objął stanowisko Dyrektora Handlowego w ramach wyłonionej z Grupy Komputronik spółki Komputronik Biznes Sp. z o.o. Od października 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego.
Moja praca na stanowisku Dyrektora Zarządzającego będzie poniekąd kontynuacją dotychczasowych działań. Z drugiej strony nowe stanowisko to zawsze nowe wyzwania i projekty – mówi Jakub Sierak, Dyrektor Zarządzający Komputronik Biznes Sp. z o.o.

Jakub Sierak ukończył Politechnikę Poznańską, zdobywając tytuł inżyniera na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Techniczno-Handlowej i magistra na kierunku Informatyka, specjalizacja Business Intelligence. Ukończył również na Politechnice Poznańskiej studia podyplomowe z zakresu Systemów Baz Danych.

***
Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 oddziałów w największych polskich miastach i skupia zespół ponad 160 doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce.
Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.