Rafał Kochański – z Agito.pl do eStoreMedia – Portal PR - 24PR
Rafał Kochański – z Agito.pl do eStoreMedia

02.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Rafał Kochański z początkiem marca przechodzi z Agito.pl do eStoreMedia. Jest on kolejnym managerem, który wzmocni zespół warszawskiej firmy, odnoszącej sukcesy na zagranicznych rynkach.

eStoreMedia logo (003)

Rafał Kochański ma ponad 10 lat doświadczenia w marketingu w znanych międzynarodowych koncernach. Swoją karierę rozpoczął w Procter & Gamble, gdzie był Brand Managerem, następnie doświadczenie zdobywał w Marsie, Makro Cash and Carry Poland (gdzie był szefem Marketingu). Do eStoreMedia przechodzi ze stanowiska Marketing Director w Agito.pl.

W eStoreMedia Rafał Kochański obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego odpowiedzialnego za eStoreContent.com, jest to usługa międzynarodowa wspierająca producentów oraz sklepy internetowe w atrakcyjnym oraz rzetelnym prezentowaniu produktów online.

eStoreMedia to firma istniejąca od 2009 roku, zajmuje się wspomaganiem marketów w prezentowaniu ich produktów w kanałach cyfrowych. Kluczowymi projektami agencji są badania obecności marek w sklepach internetowych oraz mediach typu „3rd-party” realizowane w ponad 30 rynkach dla międzynarodowych koncernów takich jak Microsoft, P&G, Nike, czy Nestle. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 40 osób w 2 warszawskich biurach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.