Aneta Rumniak obejmuje stanowisko Digital Strategist w Netsprincie – Portal PR - 24PR
Aneta Rumniak obejmuje stanowisko Digital Strategist w Netsprincie

21.04.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Aneta Rumniak w kwietniu dołączyła do zespołu Netsprinta na stanowisko Digital Strategist. Jest to nowo utworzone eksperckie stanowisko w firmie.

aneta_rumniak (003)

Aneta Rumniak wspiera Netsprinta w obszarze New Business i kreowania strategii reklamowych dla nowych klientów. Do jej obowiązków należy m.in. zarządzanie działaniami w obszarze identyfikacji potrzeb klientów, definiowanie celów reklamowych, tworzenie koncepcji marketingowej z wykorzystaniem narzędzi i technologii dostępnych w ramach Grupy Netsprint oraz nadzorowanie przebiegu kampanii. Aneta Rumniak odpowiada także za segmentację rynku, prospecting (poszukiwanie oraz selekcjonowanie firm lub osób potencjalnie zainteresowanych usługami Netsprinta) oraz scoring (ocena prawdopodobieństwa sukcesu działań sprzedażowych w określonej grupy potencjalnych klientów).

Aneta Rumniak jest menedżerem o wieloletnim doświadczeniu w obszarze mediów i reklamy. Jest ekspertem z dziedziny badań rynku, analiz oraz tworzenia i wdrażania strategii marketingowych. W ostatnich latach pracowała jako Dyrektor Marketingu w Gremi Business Communications, gdzie zajmowała się promocją tytułów i serwisów internetowych grupy, wdrażając strategię digital w obszarze marketingu.

Certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics. Posiada także certyfikaty DIMAQ (IAB), Professional Diploma in Digital Marketing oraz dyplom London School of Public Relations.

***

Netsprint, który na początku 2016 roku zintegrował swoją ofertę, budując pierwszy polski ekosystem reklamowy, dociera już do 24 milionów polskich internautów (97%), za pomocą sieci – reklamowej Adkontekst i content marketingowej ContentStream. Firma oferuje usługi z obszaru audience targetingu (platforma DMP Netsprint Audience), personalizacji (Netsprint Adserver i moduł Related Content) a także e-commerce: dotarcie do nowych klientów i dynamiczny retargeting Adkontekst eCommerce (w tym RTB Adfocus) oraz wyszukiwarka dla e-sklepów Netsprint Search. W oparciu o big data – unikalne dane na temat użytkowników, Netsprint umożliwia tworzenie spersonalizowanego przekazu reklamowego oraz jego emisję w formie reklamy natywnej, display, mobile, social media, w środowisku RTB / programmatic oraz e-mailingach.
Firma trafiła na 7. miejsce w rankingu Deloitte’s Fast 50 – listy najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Centralnej. Więcej informacji: http://netsprint.eu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.