Good One PR dla Faktoramy – Portal PR - 24PR
Good One PR dla Faktoramy

12.04.2017 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Good One PR wraz z początkiem kwietnia rozpoczęła współpracę z Faktoramą, czyli pierwszą na polskim rynku platformą oferującą możliwość inwestowania w faktury.

Do zadań agencji należy obsługa public relations firmy na polskim rynku, a także doradztwo w zakresie wizerunku i reklamy.
Faktorama zadebiutowała na polskim rynku w 2013 roku i od tego czasu konsekwentnie odmienia oblicze polskiego faktoringu, umożliwiając inwestorom zamianę faktur na gotówkę. Faktury wystawiane na sprzedaż na platformie faktorama.pl są zobowiązaniami dużych, wiarygodnych płatników (m.in. firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych), dlatego też związane z nimi ryzyko jest porównywalne do poziomu obligacji korporacyjnych i sprowadzone do ryzyka kredytowego.
W ramach działań public relations agencja odpowiedzialna jest za PR produktowy, PR korporacyjny, a także doradztwo w zakresie wizerunku i reklamy. Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada PR Account Manager Ewelina Puławska oraz Junior Account Executive Joanna Walczak.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.