Havas Media wprowadza nową markę na rynek chemii gospodarczej – Portal PR - 24PR
Havas Media wprowadza nową markę na rynek chemii gospodarczej

26.04.2017 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Na polskim rynku debiutuje nowa marka środków czystości – Sanytol, oferująca serię produktów dezynfekujących przeznaczonych do użycia w domu. Launch produktu wspiera kampania promocyjna w telewizji, do której media zakupił dom mediowy Havas Media.

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka produktów czyszczących i dezynfekujących Sanytol, będąca w portfolio brandów hiszpańskiego koncernu AC Marca. To międzynarodowa grupa – obecna ze swoimi markami w ponad 60 krajach – z siedzibą w Barcelonie, która w zeszłym roku otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce (10. na świecie). Portfolio marek koncernu obejmuje produkty w kategorii środków gospodarstwa domowego, higieny osobistej, klejów i produktów do DIY oraz dermokosmetyków.
Na polskim rynku dostępne będą produkty dezynfekujące marki Sanytol, przeznaczone do czyszczenia, prania, odświeżania oraz ochrony osobistej. To, co wyróżnia produkty na tle konkurencji, to formuły pozbawione chloru, dzięki czemu w bezpieczny dla zdrowia sposób można skutecznie dezynfekować wszystkie miejsca w domu, usuwając bakterie, wirusy i grzyby.
– Nasza oferta produktów marki Sanytol idealnie wpisuje się w obecne trendy zdrowego trybu życia. Produkty Sanytol nie tylko skutecznie czyszczą, ale także dezynfekują, zabijając 99,9% bakterii, wirusów i grzybów, a jednocześnie nie zawierają chloru. Dostrzegamy bardzo duży potencjał sprzedaży tej kategorii produktów, a wielkość i wzrosty sprzedaży w wielu krajach Europy tylko nas w tym utwierdzają. Oczywiście zbudowanie świadomości kategorii produktów Sanytol wymaga włączenia w szereg naszych aktywności promocyjnych i marketingowych także reklamy telewizyjnej. Zdecydowaliśmy się powierzyć to zadanie firmie Havas Media, ponieważ to międzynarodowa firma, z którą realizujemy podobne projekty na innych europejskich rynkach – powiedział Mirosław Micewicz, General Manager AC Marca Poland Sp. z o.o.
W ramach kampanii prowadzone są działania w telewizji. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media.
Link do spotu:

Havas Media Group – agencja specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacji marek w oparciu o filozofię Meaningful Brands. W jej skład wchodzą niezależne domy mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez wyspecjalizowane jednostki: Artemis Alliance (data management platform), Affiperf (globalna technologia do automatycznego zakupu powierzchni reklamowej), Ecselis (agencja multichannel performance realizująca cele biznesowe marek), Mobext (agencja wyspecjalizowana w dostarczaniu strategicznych rozwiązań opartych o kanał mobile), Socialyse (butik kreatywny wykorzystujący siłę mediów społecznościowych) oraz 18 Havas Warsaw (realizujący projekty łączące innowacyjne technologie, zjawiska kulturowe i mediowe). W ramach grupy działa także Havas Sports & Entertainment – globalna sieć agencji budujących zaangażowanie marek w obszarze sportu i rozrywki. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.