KOI COSMETICS kontynuuje współpracę z agencją Blame Us – Portal PR - 24PR
KOI COSMETICS kontynuuje współpracę z agencją Blame Us

07.04.2017 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

KOI Cosmetics to rodzinna marka kosmetyków naturalnych. Od listopada 2016 rozpoczęła współpracę z agencją Blame Us, która odpowiada za działania media i public relations,

a także social media marki KOI Cosmetics. W kwietniu tego roku agencja oraz marka zdecydowały się na przedłużenie współpracy.
Blame Us to agencja specjalizująca się w działaniach media i public relations, organizacji eventów oraz digital marketingu. Powstała w 2015 roku i od samego początku współpracowała z dużymi i cenionymi brandami z sektora fashion oraz beauty. Wśród jej klientów znajdziemy polską markę obuwia Baldowski, projektanta Macieja Zienia, biżuterię moie, wypożyczalnię sukienek od projektantów Rent’n’Rule, urządzenie SKIN UP oraz kosmetyki ekologiczne KOI Cosmetics, które dołączyły do portfolio agencji w listopadzie ubiegłego roku.
Blame Us jest pierwszą agencją obsługującą markę KOI Cosmetics w zakresie działań PR. Początkowa komunikacja obejmowała wsparcie w zakresie wprowadzenia produktu
na rynek oraz budowanie świadomości w mediach, a także na kanałach społecznościowych. Współpraca z agencją w obszarze komunikacji poskutkowała licznymi publikacjami
w mediach tradycyjnych oraz serwisach internetowych. Skuteczne działania przyczyniły
się do nominacji produktu KOI Cosmetics w prestiżowym plebiscycie Glammies organizowanym przez magazyn Glamour. Blame Us odpowiada również za tworzenie contentu dla marki KOI Cosmetics, a także bieżące wsparcie w zakresie business development.
Współpraca między firmami została przedłużona na czas nieokreślony. Działania po stronie agencji koordynują: Iga Chojnicka (CEO agencji Blame US), Laura Domagała (PR Account Executive) oraz Martyna Urbańska (Social Media Specialist).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.