Majowe wydanie „Świata Motocykli” ze specjalnym dodatkiem „Polska na motocyklu – 22 trasy” – Portal PR - 24PR
Majowe wydanie „Świata Motocykli” ze specjalnym dodatkiem „Polska na motocyklu – 22 trasy”

17.04.2017 Kategoria: media. Autor: admin

22 wyjątkowe trasy motocyklowe po Polsce opatrzone mapami, zdjęciami oraz opisami miejsc do odwiedzenia, a także 8 porad na dobrą drogę –

to wszystko znajdzie się w specjalnym dodatku „Polska na motocyklu – 22 trasy”, który ukazał się dziś – w czwartek, 13 kwietnia br. razem z majowym numerem miesięcznika „Świat Motocykli”.

W dodatku redakcja zachęca do zwiedzania Polski na motocyklu, bo z jego siodła znacznie lepiej dostrzega się turystyczne bogactwo kraju. Trasy zostały obliczone jako wycieczki jedno- i dwudniowe, więc można z nich korzystać także poza sezonem urlopowym. Autorami tras są motocykliści o wieloletnim stażu i doświadczeniu w turystyce, którzy sprawdzili je osobiście i wielokrotnie objechali.
Trasy obejmują m.in. Pomorze Zachodnie, Pojezierze Drawskie, Kaszuby, Suwalszczyznę, Kujawy, Dolny Śląsk, wschodnią Lubelszczyznę oraz Jurę Krakowsko-Częstochowską.

W poprzednim numerze „Świata Motocykli” ukazał się dodatek „Motocykle używane”, w którym znalazło się 19 najpopularniejszych modeli motocykli używanych z dokładnymi opisami.

W majowym wydaniu „Świata Motocykli” czytelnicy znajdą ponadto test BMW S 1000RR, premiery Hondy X-ADV oraz Suzuki GSX-R 1000/R, prezentacje BMW R 1200RT, Yamahy FJR 1300 oraz Kawasaki GTR 1400 oraz sylwetkę Tomasza Dryły, twórcy i redaktora prowadzącego „Motogamii”.

Trwa również 9. edycja plebiscytu na „Motocykl Roku”, w której o tytuł walczą aż 144 maszyny. W majowym wydaniu „Świata Motocykli” znalazły się sylwetki 18 motocykli enduro i supermoto, na które mogą głosować SMS-owo. Pełny regulamin plebiscytu można znaleźć na stronie Swiatmotocykli.pl.

Majowy numer „Świata Motocykli” wspiera promocja w radiu (stacje Grupy Radiowej Agory) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.