NOWA REDAKTOR NACZELNA ZET CHILLI – Portal PR - 24PR
NOWA REDAKTOR NACZELNA ZET CHILLI

28.04.2017 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Iwona Kostka-Kwiatkowska nową redaktor naczelną i dyrektor programową ZET Chilli.

4 maja br. Iwona Kostka-Kwiatkowska obejmie stanowisko redaktor naczelnej i dyrektor programowej ZET Chilli. Obowiązki dyrektora muzycznego pełnić będzie Martyna Wojciechowska. Nowa redaktor naczelna związana jest z mediami od wielu lat – 9 lat była redaktor naczelną Akademickiego Radia Kampus, a w 2014 objęła funkcję dyrektora/redaktor naczelnej Programu IV Polskiego Radia, gdzie do 2016 roku odpowiadała za strategię programową i budowanie wizerunku marki. W latach 2011-2014 związana była z siecią Euranet Plus, gdzie była odpowiedzialna za współpracę przy tworzeniu struktury europejskiej sieci rozgłośni akademickich.

Martyna Wojciechowska z ZET Chilli związana jest od 2009 roku, a od lipca 2016 jest zastępcą dyrektora muzycznego.

Darek Staniak z Eurozet związany był od 2008 roku, a redaktorem naczelnym ZET Chilli został w listopadzie 2015 r.

Informacje o Radiu ZET Chilli
Radio ZET Chilli to sieć stacji radiowych należących do Grupy EUROZET. Swoje nadawanie rozpoczęło 6 grudnia 2008 roku. Radio ZET Chilli skierowane jest do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, którzy szukają alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. Radio ZET Chilli to starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo–jazzowym, codzienna porcja ważnych informacji i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji. W ramówce Radia ZET Chilli znajdują się programy poświęcone kulturze, sztuce, stylowi życia i nowym trendom. Wszystko to w towarzystwie wysmakowanych dźwięków muzyki chill out. Obecnie Radia ZET Chilli można słuchać w Warszawie, Krakowie i Katowicach.
Więcej na www.zetchilli.pl.

Radio ZET Chilli – Nastaw się na chill out

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.