NOWY MANAGER DS. KOMUNIKACJI W SAVILLS – Portal PR - 24PR
NOWY MANAGER DS. KOMUNIKACJI W SAVILLS

06.04.2017 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Jan Zaworski dołączył do firmy Savills, międzynarodowego doradcy na rynku nieruchomości, obejmując stanowisko Managera ds. Komunikacji.

W ramach wykonywanych obowiązków Jan będzie odpowiadał m.in. za budowę wizerunku firmy Savills i jej ekspertów na polskim rynku, utrzymywanie relacji z mediami i realizację działań marketingowych na rzecz klientów firmy.
Jan posiada blisko 10-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji, specjalizując się w działaniach PR dla branży nieruchomości. W przeszłości pełnił funkcje dyrektora w agencjach FIRST Public Relations i Partner of Promotion, pracując dla takich klientów jak: AVON, British Airways, Cushman & Wakefield, Ghelamco Poland, PolskiBus.com, Procter & Gamble i SEGRO.
„Nowoutworzone stanowisko Managera ds. Komunikacji to kolejny etap dynamicznego rozwoju Savills na polskim rynku. Równolegle z poszerzaniem naszej oferty biznesowej wzmacniamy również nasze kompetencje w obszarze marketingu. Cieszymy się, że dołącza do nas kolejny doświadczony specjalista, który będzie wspierał obecny zespół”, mówi Katarzyna Udd, która odpowiada za Dział Marketingu i PR w Savills.
Jan jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu psychologii biznesu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.