POLSCY PROJEKTANCI WYBRALI AGENCJĘ PR – Portal PR - 24PR
POLSCY PROJEKTANCI WYBRALI AGENCJĘ PR

06.04.2017 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

PolscyProjektanci.com sprzedają kolekcje blisko 50 polskich niezależnych projektantów mody – zarówno w sklepie on-line, jak i w butiku przy ul. Burakowskiej w Warszawie.

Od kwietnia ruszają działania komunikacyjne we współpracy z FACE IT! Agencja, wybrana w drodze rekomendacji, będzie odpowiedzialna za media relations, doradztwo wizerunkowe oraz organizację eventów.
Oferta sklepu to przede wszystkim najwyższej jakości ubrania w pojedynczych egzemplarzach lub limitowanych kolekcjach. Staranna selekcja i bezpośrednia znajomość sprzedawanych marek powodują, że oferta PolscyProjektanci.com kojarzy się przede wszystkim z unikatowym wzornictwem, bardzo dobrym krawiectwem i atrakcyjnymi cenami. Atelier mieści się przy ul. Burakowskiej 14
w Warszawie, a sklep internetowy pod adresem: www.polscyprojektanci.com.
– Współpracujemy z wieloma znakomitymi projektantami jak: Goshico, Anna Cichosz, Mateusz Pukło, Baczyńska&Czamara, Anna Feledyk, Kabak. Chcemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej działalności, a przy tym doceniło nowoczesny design i jakość polskich projektów – podkreśla Viola Połeć, właścicielka marki Polscyprojektanci.com.
Agencja Face it! działa od 2012 roku. Wśród jej klientów są m.in. Cinema-City – największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej, międzynarodowy kanał informacyjny France24, europejska stacja telewizyjna ARTE, firma doradztwa inwestycyjnego Prelios, czołowy importer materiałów obiciowych Toptextil, luksusowe atelier meblowe Primavera-Home, ekspert marketingu biznesu Shop Doctor, producent paluszków Stema, agencja pracy Jobhouse czy kosmetyczna marka Paese.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.