WYBIERZ KIERUNEK PODRÓŻY I SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEJ ZNIŻKI WIZZ TOURS – Portal PR - 24PR
WYBIERZ KIERUNEK PODRÓŻY I SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEJ ZNIŻKI WIZZ TOURS

25.04.2017 Kategoria: turystyka. Autor: admin

Wizz Tours, portal należący do grupy Wizz Air, największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje atrakcyjną letnią promocję – LONGSUMMER.

Nie zwlekaj z wyborem destynacji na wakacyjny wyjazd! Bez względu na to jaki kierunek wybierzesz, będziesz cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami.

Czy jesteś zdecydowany na kolejną podróż? Oferujemy bogaty wybór wyjątkowych miejsc, które warto odwiedzić: Agadir w Maroku (z Warszawy), Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa i Lanzarote (z Katowic), Malta, Cypr i Porto w Portugalii.

Zarezerwuj swój pakiet wakacyjny na wizztours.com i ruszaj odkrywać świat!

Podejmij decyzję do 30 kwietnia i skorzystaj ze zniżki w wysokości 10 euro na każdą dobę pobytu.

7 nocy → do 70 euro zniżki
10 nocy → do 100 euro zniżki
15 nocy → do 150 euro zniżki
Trwa wyjątkowa promocja Wizz Tours na minimum 7-dniowe podróże między 1 maja a 31 października 2017 roku. Podczas procesu rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: LONGSUMMER*.
W minionych 12 miesiącach z oferty Wizz Tours skorzystało około 70 000 pasażerów. Dokonano 30 000 rezerwacji, a prognozy wskazują, że od początku swojej działalności firma wkrótce osiągnie wynik 150 000 klientów korzystających z portalu wizztours.com. Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours, poinformował, że najchętniej rezerwowane destynacje z Polski to Rzym, Barcelona, Budapeszt, Malta, Cypr, Dubaj i Wyspy Kanaryjskie.

Witryna Wizz Tours przeszła znaczne modyfikacje zarówno w zakresie funkcjonalności jak i wyglądu. Do rezerwacji dokonanych na wizztours.com istnieje możliwość dołączenia opcji ubezpieczenia i transferów; w ramach oferty Wizz Tours znajdują się m.in.: usługi wypożyczalni samochodów oraz bilety wstępu do muzeów i zabytków.

Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours, powiedział: “Wizz Tours pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów i usług, a proces rezerwacji online odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej letniej promocji, która daje jeszcze większe oszczędności.”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.