Najpozytywniejsza praca świata – wystartowała międzynarodowa kampania realizowana przez Grupę On Board Think Kong – Portal PR - 24PR
Najpozytywniejsza praca świata – wystartowała międzynarodowa kampania realizowana przez Grupę On Board Think Kong

20.01.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Grupa On Board Think Kong rozpoczęła działania promocyjne globalnej kampanii „Najpozytywniejsza praca świata”, w której odpowiada za kompleksową obsługę projektu.

Celem międzynarodowych działań realizowanych dla drukarni internetowej Chroma, jest znalezienie osoby, która wcieli się w rolę Menedżera Gwarancji Jakości podejmując najpozytywniejszą pracę świata. Za miesiąc wykonywania obowiązków szczęśliwiec otrzyma pensję w wysokości 60 tys. zł.
Grupa On Board Think Kong odpowiada za całościową realizację działań promocyjnych, w tym za przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowej, współpracę z influencerami, działania PR i social media w kanałach Facebook, YouTube i Twitter. Materiały graficzne oraz treści wizualne na potrzeby tego projektu opracował Team Kreatywny Grupy.

Grupa On Board Think Kong stworzyła także dedykowany akcji landing page https://najpozytywniejszapracaswiata.pl/ . Za jego pomocą, do 4 lutego, można zgłaszać chęć udziału w procesie rekrutacyjnym.
Kampania promocyjna realizowana będzie przez ok. 3 miesiące. Wspierają ją także działania w blogosferze oraz w polskich i zagranicznych serwisach rekrutacyjnych.
Autorami koncepcji kreatywnej jest team kreatywny współpracujący z agencją: Michał Berger i Tomasz Chojnacki.

On Board-ECCO Network to jedna z największych i najbardziej renomowanych firm doradczych z obszaru public relations w Polsce. Agencja jest częścią międzynarodowej sieci ECCO Network, obecnej w ponad 30 krajach i łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. On Board zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management, Issues Management oraz Public Affairs. Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations oraz partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wielokrotnie była także laureatem nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.