Owsiak na szklanym słoju – Portal PR - 24PR
Owsiak na szklanym słoju

08.01.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin

Jaki jest związek pomiędzy noworodkiem, a szklanym słojem? To pozornie irracjonalne pytanie ma swoją uzasadnioną odpowiedź jedynie raz w roku, kiedy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

To właśnie podczas tegorocznego 26. Finału do wylicytowania jest wyjątkowy zestaw szklanych opakowań Friends of Glass sygnowany osobiście przez Jurka Owsiaka!
Truizmem jest twierdzenie, że opakowania są dla ludzi. Jednak gdy połączymy szklane słoje z podpisami Jurka Owsiaka wraz z dochodem uzyskanym z ich licytacji, który w ramach tegorocznej Orkiestry będzie przeznaczony na oddziały neonatologiczne, to otrzymujemy jedyne w swoim rodzaju zestawienie, które nadaje zupełnie nowe znaczenie pozornej oczywistości.
„Szklane opakowania mają o wiele więcej wspólnych mianowników z celem tegorocznego Finału. W znakomitej większości przypadków, pierwszym wyborem młodej mamy, kierującej się dobrem i zdrowiem swojego dziecka, są właśnie szklane butelki, których używa do karmienia. Dlatego też, przekazanie na licytację szklanych słojów z grawerem I ❤ glass wydało nam się czymś naturalnym. Cieszymy się, że nasz pomysł spodobał się Jurkowi Owsiakowi, który nie tylko zgodził się podpisać słoje, ale poprosił nas o dwa dodatkowe. Zostaną one wystawione na osobną licytację przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy” – informuje Barbara Maciałczyk, marketing manager w Ardagh Group, reprezentująca Friends of Glass w Polsce.
W licytacjach Friends of Glass biorą udział dwa szklane zestawy. Każdy zawiera szklany słój o pojemności 4,250 litra oraz ekologiczną, bawełnianą torbę. Wszystkie produkty posiadają oficjalną banderolę, hologram i znaczek tegorocznego, 26. Finału WOŚP, a także podpis Jurka Owsiaka wraz ze słynnym „Sie ma!”. Licytacje odbywają się tutaj:
1.http://charytatywni.allegro.pl/szklany-zestaw-nr-1-z-podpisami-jurka-owsiaka-i5817694
2. http://charytatywni.allegro.pl/szklany-zestaw-nr-2-z-podpisami-jurka-owsiaka-i5817859
Aukcje trwają do 14 stycznia, a cały dochód przeznaczony jest na tegoroczny cel Orkiestry, czyli pozyskanie środków dla podstawowych oddziałów neonatologicznych w celu wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.