Piotr Laskowski nowym naczelnym MURATORA – Portal PR - 24PR
Piotr Laskowski nowym naczelnym MURATORA

24.01.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin


Piotr Laskowski obejmie 1 lutego stanowisko redaktora naczelnego MURATORA. Będzie kierował nową strukturą redakcyjną

obejmującą miesięcznik „Murator”, Wydania Specjalne Muratora, serwis internetowy Muratordom.pl i wydanie cyfrowe Murator.pl.
Dotychczasowa redaktor naczelna miesięcznika „Murator” Anna Wrońska rozstaje się z Grupą ZPR Media.

W ramach reorganizacji segmentu Budowa redakcje prasowe i internetowe zostały skonsolidowane i podlegają nowemu redaktorowi naczelnemu Piotrowi Laskowskiemu. Jego zastępcą została Małgorzata Majkowska, dotychczasowa redaktor naczelna Wydań Specjalnych Muratora.

– Zmiana ma na celu integrację działań redakcyjnych w druku i w Internecie oraz stworzenie wspólnej strategii budowania kontentu dla „Muratora”, Wydań Specjalnych Muratora, serwisu Muratordom.pl i wydań cyfrowych. Pozwoli to nam uzyskać efekt synergii w segmencie tytułów budowlanych o charakterze popularnym – mówi Anna Kamińska, dyrektor zarządzająca segmentem budowlanym.

Piotr Laskowski związany jest z redakcją „Muratora” od 2003 roku. Jest popularyzatorem wiedzy o budownictwie, współpracował z wieloma redakcjami pism o tej tematyce i przez wiele lat pełnił funkcję redaktora działu instalacje w miesięczniku „Murator”. Wcześniej pracował w branży budowlanej jako projektant. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

…………………………………………………………………………………………………………………………
„Murator” to najpopularniejszy w Polsce miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej, stanowiący kompendium fachowej wiedzy na temat budowy domu lub remontu. Ukazuje się od 1983 roku. Dostępny jest także w formie wydań cyfrowych oraz aplikacji mobilnych. Pod marką tytułu ukazują się Wydania Specjalne Muratora.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.