WP wzmacnia zespół wydawców – Portal PR - 24PR
WP wzmacnia zespół wydawców

05.01.2018 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Paweł Wiejas dołączył do zespołu wydawców Wirtualnej Polski. Będzie odpowiedzialny za wydawanie strony głównej WP. Jest dziennikarzem z wieloletnim doświadczeniem, zdobył m.in. Grand Press.

Paweł Wiejas przez wiele lat związany był z Agorą. Pracę zaczynał jako dziennikarz w gdańskim oddziale Gazety Wyborczej, później został tam zastępcą redaktora naczelnego. Od 2007 pisał w dziale krajowym i gospodarczym. Jego teksty ukazywały się również w Dużym Formacie. Otrzymał nominację do nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego. W 2008 r. wspólnie z Romanem Daszczyńskim zdobył nagrodę Grand Press za reportaż „Grzech ukryty w Kościele”. W ostatnich latach publikował w magazynie Logo.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych i e-commercowych. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI strona główna WP zyskuje coraz szersze grono odbiorców. Odwiedza ją już 10,3 miliona realnych użytkowników, co stanowi 7% wzrost rok do roku (listopad 2017).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.