Agencja ROOTS partnerem PR National Disco Champs 2018 – Portal PR - 24PR
Agencja ROOTS partnerem PR National Disco Champs 2018

09.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


National Disco Champs 2018 to wydarzenie, którego celem jest wyłonienie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i Świata IDO 2018 oraz przede wszystkim popularyzacja tańca wśród Polaków.

Impreza, której patronem honorowym jest Polska Federacja Tańca, po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie. Organizatorami NDC 2018 jest nowy duet na rynku eventów multimedialnych LOOCAS DANCE CENTER & DELORD, dla których produkcja tego ogólnopolskiego wydarzenia jest początkiem drogi do organizacji Mistrzostw Europy IDO w Polsce w 2020 roku. Za komunikację marketingową eventu odpowiada agencja ROOTS, która prowadzi biuro prasowe turnieju, a także zajmuje się pozyskiwaniem partnerów i sponsorów. Patronami medialnym wydarzenia są: ESKATV, Nowa TV i RadioESKA.

National Disco Champs 2018 to krajowe mistrzostwa International Dance Organization z eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata IDO, które odbędą się 10 i 11 marca w Warszawie, w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego. Impreza dedykowana jest wszystkim tancerzom disco dance, disco freestyle i disco show w kategoriach solo, duety, mini-formacje i formacje. Uczestnikami wydarzenia będzie ponad 1600 tancerzy w wieku od 3 do ok. 40 lat, a także liczna, rotująca publiczność, złożona z rodziców, trenerów, fanów tańca oraz gości partnerów NDC 2018. W ramach wydarzenia odbędą się atrakcje towarzyszące, w tym specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestników i gości eventu.

„W dobie uciech elektronicznych, propagowanie wszelkiej aktywności fizycznej jest bardzo istotne, dlatego postanowiliśmy wesprzeć wydarzenie od strony komunikacji i promocji. Zachęcamy marki chętne do udziału w National Disco Champs 2018, aby dołączały się do eventu, fundowały nagrody, wspierały organizację atrakcji. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, a firmom partnerskim bezpośredni kontakt z kilkoma tysiącami osób podczas samej imprezy oraz kolejnymi tysiącami odbiorców online, którzy śledzą fanpejdże klubów, profile tancerzy na Fb i Instagramie oraz relacje z wydarzenia w kanałach komunikacji NDC 2018. Sukces organizacyjny tego turnieju przełoży się na uznanie IDO i, mamy nadzieję, powierzenie organizacji przyszłych Mistrzostw Europy IDO 2020 właśnie Polsce.” – Anna Rogowiecka, ROOTS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.