KONKURS „NIEPODLEGŁA Z RDC” – Portal PR - 24PR
KONKURS „NIEPODLEGŁA Z RDC”

02.02.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin


Sto lat temu Polska odzyskała niepodległość. Z tej okazji Radio dla Ciebie przygotowało konkurs edukacyjno – historyczny „Niepodległa z RDC”. Już od 5 lutego, przez cały rok,

trzy razy dziennie, od poniedziałku do piątku, na antenie RDC, będzie emitowana dźwiękowa zagadka związana z wydarzeniami odzyskania przez Polskę niepodległości. Znasz rozwiązanie zagadki? Prześlij Nam pocztówkę z poprawną odpowiedzią
i wygrywaj nagrody!

Jak wziąć udział w konkursie?
Słuchaj uważenie Radia dla Ciebie. Ta sama zagadka zostanie wyemitowana trzy razy dziennie, między godziną 10.00 a 18.00. Jeśli znasz odpowiedź, wyślij Pocztą kartkę na adres:
Polskie Radio RR w Warszawie „Radio dla Ciebie” S.A., ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-459 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Niepodległa z RDC”.
Pierwsza poprawna odpowiedź, która do Nas dotrze wygrywa zestaw upominków!
Na prawidłowe odpowiedzi z danego miesiąca czekamy do 10 – tego dnia następnego miesiąca, a rozstrzygnięcie konkursu będzie dostępne 11 – tego każdego miesiąca na stronie Radia dla Ciebie.

Regulamin konkursu dostępny na: rdc.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.