Kostrzewa PR z Fat Buddha – Portal PR - 24PR
Kostrzewa PR z Fat Buddha

23.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


W lutym br. Kostrzewa PR rozpoczęła działania public relations dla Fat Buddha – warszawskiego konceptu restauracyjno-koktajlowego. Do głównych zadań agencji Kostrzewa PR

będzie należało sukcesywne budowanie wizerunku miejsca poprzez realizację kampanii PR w mediach.

Za obsługę klienta odpowiada Zuzanna Mogielnicka. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Fat Buddha to nowa przestrzeń na kulinarno-rozrywkowej mapie stolicy. 800 metrów kwadratowych i 2 kondygnacje przeznaczone do odpoczynku i doskonałej zabawy zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Usytuowany w samym centrum Warszawy lokal słynie z wyśmienitej kuchni i autorskich koktajli. Skosztować tu można przede wszystkim dań kuchni japońskiej, ale też klasycznych potraw zachodu, przyrządzonych z nutą orientu. Goście konceptu mogą liczyć na towarzyszące ciekawe wydarzenia kulturalne oraz doskonałą oprawę muzyczną, za którą odpowiadają topowi DJ-e. Warto zwrócić również uwagę na cotygodniowy cykl – „Wendesday Life Music”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.