Martyna Wojciechowska została twarzą marki Pantene – Portal PR - 24PR
Martyna Wojciechowska została twarzą marki Pantene

28.02.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


„Siła jest piękna”Martyna Wojciechowska została ambasadorką marki Pantene. Dziennikarka swoimi osiągnięciami nieustannie inspiruje innych. Od lat podróżuje na krańce świata i,

jak sama zaznacza, jeździ nie do miejsc, ale do kobiet – by je poznać i opowiedzieć ich historię. Z marką Pantene połączyło ją przekonanie o sile kobiet, która pochodzi z ich wewnętrznej motywacji, odwagi i determinacji. Ambasadorka już w marcu pojawi się w kampanii reklamowej marki, której hasło przewodnie brzmi „Siła jest piękna”.
Martyna Wojciechowska przez lata konsekwentnie realizowała swoje marzenia i plany zawodowe, udowadniając sobie i innym, że „niemożliwe nie istnieje”. Jej droga życiowa, niejednokrotnie kręta
i biegnąca pod górę, doprowadziła ją na najwyższe szczyty świata (w tym Mount Everest) oraz metę Rajdu Dakar. Wbrew stereotypom o słabej płci, osiągnęła wiele sukcesów na różnych polach – jako ceniona dziennikarka i dyrektor programowa, redaktor naczelna, reżyserka nagradzanych filmów, autorka 14 bestsellerów książkowych czy pasjonatka podróży i motoryzacji.
Siła Martyny nie wynika tylko z jej sprawności fizycznej – odnosi się także do jej osobowości, otwartości na ludzi i świat, a także nieustającej chęci podejmowania nowych wyzwań i poruszania trudnych tematów. W swojej pracy dziennikarskiej inicjuje dyskusję w ważnych społecznie kwestiach, takich jak równouprawnienie kobiet, prawa człowieka, dyskryminacja czy wykorzystywanie dzieci. Jak twierdzi, siłę wewnętrzną i energię czerpie z pomagania innym, m.in. jako ambasadorka „Przylądka Nadziei” – Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu oraz „Świetlikowa” – dziennego ośrodka dla nieuleczalnie chorych dzieci w Tychach.
– W trakcie podróży na krańce świata spotykam na swojej drodze wiele inspirujących kobiet. To one nauczyły mnie, że siła jest w nas. W każdej z nas. Dlatego postanowiłam wziąć udział w nowej kampanii Pantene – połączyły nas wspólne wartości i przekonanie, że ta prawdziwa siła pochodzi
z wnętrza. – powiedziała Martyna Wojciechowska, komentując swoją współpracę z marką Pantene.
Kampania obejmować będzie telewizję, prasę, Internet oraz działania PR. Podróżniczka opowie o swoich doświadczeniach, zrealizowanych planach i sile, którą musiała w sobie odnaleźć, żeby sięgać po marzenia.
– Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że tak odważna, silna i piękna kobieta dołączyła do naszej kampanii. Martyna udowadnia, że nasza siła bierze się z wewnątrz – to jest prawda również
w przypadku włosów, ponieważ tak samo jak siła charakteru człowieka płynie z jego środka, zdrowie włosów zaczyna się w ich wnętrzu. – powiedziała Agata Przybyła, Brand Manager marki Pantene, komentując rozpoczynającą się w krótce kampanię.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.