Polska Rada Centrów Handlowych wybiera ITBC Communication – Portal PR - 24PR
Polska Rada Centrów Handlowych wybiera ITBC Communication

01.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Polska Rada Centrów Handlowych, największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych, rozpoczęła stałą współpracę z ITBC Communication.

Agencja wesprze komunikacyjnie PRCH w realizacji działań m.in.
z okazji jej 15-lecia.
ITBC Communication odpowiada za planowanie i realizację strategii public relations, bieżące doradztwo komunikacyjne, relacje z mediami oraz obsługę biura prasowego Polskiej Rady Centrów Handlowych.
Rok 2018 jest wyjątkowy dla PRCH, gdyż organizacja obchodzi 15-lecie istnienia. Chcąc wzmocnić swój wizerunek jako stowarzyszenia działającego na rzecz wspierania rozwoju branży handlowej oraz podkreślić jego dokonania, Polska Rada Centrów Handlowych zdecydowała się na stałą współpracę z agencją PR posiadającą szerokie kompetencje
w obszarze real estate.
Za obsługę PRCH po stronie ITBC Communication odpowiada zespół Real Estate
& Lifestyle.
– Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora real estate, czego efektem jest bardzo dobra znajomość dynamicznie zmieniającego się rynku oraz trendów, które na nowo definiują rolę centrów handlowych, a także całej branży – mówi Dominika Malik, Head of Real Estate & Lifestyle w ITBC Communication.
Klienta pozyskano w drodze zapytania ofertowego. Umowa obowiązuje od stycznia br.
i została zawarta na czas nieokreślony.
Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 240 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku. Misją PRCH jest wspieranie rozwoju firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, a także promocja pozytywnego wizerunku branży centrów handlowych.
***
O ITBC COMMUNICATION
ITBC Communication jest agencją komunikacji marketingowej, działającą na rynku od 1999 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie public relations, komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich, organizacji eventów oraz działań digital.
ITBC Communication to zespół konsultantów z wyjątkowym doświadczeniem, skupionych pod czterema specjalistycznymi brandami: ITBC Public Relations, ITBC Corporate, ITBC Digital oraz ITBC Events.
ITBC Communication skupia się na gruntownym poznaniu potrzeb swoich klientów i ich środowiska biznesowego, dzięki czemu jest ceniona za rzetelność oraz indywidualną
i elastyczną strategię komunikacji. Model współpracy oparty jest zawsze na partnerskich relacjach z klientem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.