Up&More promuje carsharing – Portal PR - 24PR
Up&More promuje carsharing

15.02.2018 Kategoria: Kampania. Autor: admin


Agencja interaktywna Up&More rozpoczęła współpracę z Easyshare – nowym graczem na rynku carshearing’u. Na tle konkurencji markę tę wyróżnia ekologiczna wizja „Sharing Economy”.

Easyshare to ekologiczna flota, na tę chwilę 200 samochodów hybrydowych, które na terenie Poznania można wypożyczyć na minuty, za pomocą aplikacji mobilnej.

Up&More odpowiedzialna jest za realizację kampanii, które mają na celu zwiększyć świadomość nowej marki oraz zdobyć jak największą liczbę nowych użytkowników aplikacji i usług firmy. W tym celu agencja realizuje kampanie UAC (Universal App Campaign) w Google oraz Facebook Ads z własnymi formatami pod instalację aplikacji.

„Carsharing idealnie uzupełnia bikesharing (czyli współdzielenie rowerów). Płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz: za każdy kilometr oraz minutę. Samochód jest zawsze zatankowany, czysty, ubezpieczony i na „wyciągnięcie telefonu”. Dodatkowo na terenie Poznania czeka ponad 100 miejsc zarezerwowanych wyłącznie dla floty Easyshare” – mówi Aneta Ogrodniczek, prezes zarządu Easyshare. „Teraz naszym zadaniem jest dotarcie do potencjalnych użytkowników i zachęcenie ich do skorzystania z naszych ekologicznych aut. Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Up&More ponieważ ma duże doświadczenie w promocji aplikacji mobilnych, a to właśnie instalacja aplikacji oraz późniejsze, aktywne z niej korzystanie jest jedyną barierą wejścia, by stać się naszym klientem” – dodaje.

I Etap kampanii prowadzonej przez Up&More potrwa do końca kwietnia br.

Więcej informacji na temat usługi Easyshare znajduje się na stronie https://easyshare.pl/.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.