Up&More z marką dziecięcą – Portal PR - 24PR
Up&More z marką dziecięcą

20.02.2018 Kategoria: INFOPR. Autor: admin


Z początkiem lutego agencja Up&More objęła kompleksową obsługę marketingową marki Humana Poland – producenta mleka modyfikowanego, kaszek, herbatek, posiłków owocowych i warzywnych dla dzieci

oraz suplementów diety dla młodych matek.

Up&More odpowiada za konsekwentne budowanie rozpoznawalności marki oraz zwiększenie sprzedaży jej produktów na bardzo konkurencyjnym rynku żywności dla dzieci. Agencja będzie realizowała kompleksowe działania w obszarach digital (w tym social media), eventowym oraz współpracy z influencerami.

Podstawowym zadaniem Up&More są działania wspierające wzrost świadomości głównego produktu Humana Poland, czyli mleka modyfikowanego Humana 2.

Ponadto agencja planuje aktywności mające na celu przybliżenie konsumentom całej oferty firmy, która ma ponad 65-letnie doświadczenie w produkcji certyfikowanej żywności dla niemowląt, w tym obiadków, kaszek, tubek, a także suplementów diety dla kobiet.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z Up&More, ponieważ zaprezentowali nam kompletną strategię działań ze szczególnym naciskiem na budowanie świadomości brandu. To niezmiernie ważne w przypadku tak konkurencyjnego i szczególnie wrażliwego – ze względu na podmiot naszych działań – rynku, na którym znajomość marki i zaufanie do produktów to podstawa” – komentuje Anna Łazarczyk, Brand Manager z Humana Poland.

„Bardzo się cieszymy, że do grona naszych klientów dołączyła Humana Poland. Marki dziecięce są bliskie naszemu sercu. Z tym większą przyjemnością wesprzemy komunikację pomiędzy firmą Humana, a jej klientami, mając pełną świadomość odpowiedzialności jaka na nas spoczywa” – dodaje Marzena Kamińska, partner zarządzająca Up&More a prywatnie mama trójki dzieci.

Współpraca została nawiązana w wyniku wygranego przez agencję przetargu. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.