Dzieciaki boschują w kuchni „MasterChefa Juniora”! – Portal PR - 24PR
Dzieciaki boschują w kuchni „MasterChefa Juniora”!

02.03.2018 Kategoria: EVENT. Autor: admin


Młodzi kucharze rozpoczynają właśnie wielką kulinarną przygodę, w której już po raz trzeci będą im towarzyszyć sprzęty kuchenne marki Bosch. Czas zacząć boschowanie

w kuchni „MasterChefa Juniora”! Premierowe odcinki jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych już od 4 marca o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Przygody w kuchni „MasterChefa Juniora” zaczynają się już w najbliższą niedzielę. Mali kucharze, pod bacznym okiem Ani Starmach, Michela Morana, Mateusza Gesslera, a także widzów, będą wykonywać różne, czasem skomplikowane zadania kulinarne. Niektóre z nich z pewnością przerosłyby niejednego dorosłego!

By nie pogubić się w gąszczu smaków i stawić czoła trudnym wyzwaniom, które będzie im rzucać trójka wymagających szefów, potrzebują zaufanych pomocników.

Już po raz trzeci sprzęty kuchenne marki Bosch będą towarzyszyć oraz wspierać najmłodszych na każdym etapie ich wyjątkowej kulinarnej przygody. Takie cechy urządzeń, jak szybkość i precyzja sprawią, że spod rąk uzdolnionych kulinarnie dzieci w krótkim czasie wyjdą perfekcyjne potrawy, które oczarują kubki smakowe jurorów.

„MasterChef Junior” to połączenie sztuki gotowania i wyśmienitej zabawy w wykonaniu młodych, ale jakże profesjonalnych kucharzy. Dzięki marce Bosch i jej wyjątkowym urządzeniom mali szefowie pogłębiają swój kulinarny kunszt, a odkrywanie różnych funkcji sprzętów i możliwości w kuchni sprawia im ogromną frajdę!” – mówi juror programu i ambasador marki, Mateusz Gessler.

Kolejne pokolenie małych szefów kuchni, doskonała zabawa i perfekcyjnie przygotowane potrawy za sprawą funkcjonalnych sprzętów to przepis na wyjątkowo smaczne widowisko.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.